POTRAVINÁŘSKÉ

FÓLIE

Společnost PACK SEA s.r.o. je autorizovaný distributor společnosti Amcor v oblasti potravinářských fólií určených zejména pro balení masa, masných výrobků, ryb, sýrů, jogurtů a podobně. Díky širokému portfoliu obalových materiálů jsme schopni nabídnout řešení i zákazníkům z jiných potravinářských a průmyslových odvětví. V neposlední řadě se naše portfolio kontinuálně rozšiřuje také o recyklovatelné materiály.

OBALOVÝ

MATERIÁL

V našem prodejním portfoliu naleznete základní obalové materiály jako jsou strečové fólie, lepící pásky a produkty značky 3M, vázací pásky, antistatické a antikorozní (VCI materiály), plnící a tlumící materiály, kartonové proklady a další produkty. Rádi s Vámi probereme možnosti způsobu balení dle vašich požadavků.

 

STAVEBNÍ CHEMIE

A OOPP

Jsme distributorem stavební chemie značek Illbruck a Den Braven. Nabízíme kompletní sortiment okenních a fasádních pásek, tmely, PU pěny a lepidla. Z ochranných osobních pracovních prostředků Vám rádi nabídneme pracovní oděvy, overaly, rukavice, brýle, helmy, obuv a jiné ochranné pomůcky.